Opel Cascada "na żywo" | Wideo

W zeszłym tygodniu mogliśmy podziwiać pierwsze zdjęcia nowego modelu Opla. Dziś mamy dla Was oficjalny film z Cascadą w roli głównej

Opel potrzebował Mokki. To prawdziwy hit!

Dla przypomnienia, Cascada mierzy 469 cm długości i 184 cm szerokości. Jest zatem nieznacznie dłuższa od nowej Astry sedan (466 cm) i sporo, bo aż o 22 cm dłuższa od ostatniego wcielenia otwartej Astry z dopiskiem TwinTop.

Opel obiecuje, że Cascada ma być nową jakością w segmencie kabrioletów średniej wielkości. Auto oferować ma zarówno mnóstwo przestrzeni w kabinie (komfortowo mogą nim podróżować cztery dorosłe osoby) oraz spory, praktyczny bagażnik (280 - 350 l). W przeciwieństwie do Astry TwinTop, Cascada wyposażona jest w miękki dach. Rozkłada się on i składa za przyciśnięciem guzika, a cała operacja trwa 17 sekund i można ją przeprowadzić przy prędkościach dochodzących do 50 km/h.

Używaną Astrę cabrio można kupić już za 5 tys. zł

Na początku, Opel Cascada będzie oferowany z trzema silnikami do wyboru: dwoma wariantami turbodoładowanego, benzynowego 1.4 (120 i 140 KM, 220 Nm) oraz 2-litrowym turbodieslem o mocy 165 KM (380 Nm). W przyszłym roku, gamę silnikową wzbogaci 170-konne (280 Nm) 1.6 SIDI Turbo.

W salonach Cascada zadebiutuje na początku przyszłego roku.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

Opla Astrę kupisz w naprawdę dobrej cenie. Sprawdź ogłoszenia

Opel Astra OPC - znamy polskie ceny

Opel Astra - w sedanie mu do twarzy | Galeria

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.