Porsche Panamera Platinum Edition

Klienci decydujący się na słabsze Panamery z silnikami V6 mogą teraz kupić dobrze wyposażoną i wyglądającą wersję Platinum Edition

Porsche Panamera Sport Turismo

Platinum Edition to specjalna odmiana przenosząca podstawowe wersje Panamery w inny świat. Mamy więc nie tylko 19-calowe koła Panamera Turbo, czy tabliczki podkreślające wyjątkowość Platinum Edition, ale też całą masę innych dodatków z droższych modeli.

Dolna część lusterek bocznych, kratki wlotu powietrza, kratki odpowietrznika z boku zaprojektowane zostały specjalnie dla modelu Turbo, teraz wraz z krawędzią pokrywy bagażnika oraz tylnym dyfuzorem wykończone są w kolorze Platinum Silver Metallic .

W wyposażeniu standardowym Panamera Platinum Edition ma wiele popularnych dodatków, jak bi-ksenonowe światła mijania, przedni asystent parkowania, czy automatycznie ściemniane lusterka wewnętrzne i zewnętrzne redukujące odblask pojazdów jadących z tyłu.

>>> Porsche Panamera - ogłoszenia <<<

Wewnątrz zastosowano częściowo skórzane dwukolorowe wykończenie łącząc czerń z beżem. Na życzenie klienta możliwe jest wykończenie w pełni skórzane. Kierowca ma przed sobą kierownicę sportową z systemem Power Steering Plus, a siedzenia przednie są ogrzewane.O wygodę użytkowania dba system Porsche Communication Management (PCM) z modułem nawigacyjnym i 7-calowym ekranem dotykowym TFT o wysokiej rozdzielczości oraz jedenastoma głośnikami o łącznej mocy 235 wat.

Porsche Panamera Platinum Edition w Polsce kosztuje od 94 972 euro, wersja Diesel kosztuje od 97 923 euro, a Panamera 4 Platinum Edition dostepna jest w cenie od 103 964 euro.

ZOBACZ TAKŻE:

Porsche Cayenne Turbo S

Porsche Cayenne S Diesel

Porsche Cayenne - ogłoszenia

Więcej o: