Wyciekły zdjęcia nowej Mazdy 3?

Brytyjski "Auto Express" donosi, że udało mu się dotrzeć do przedpremierowych zdjęć nowej Mazdy 3. Debiut nowej "trójki" ma się odbyć latem przyszłego roku

Ten crossover to prawdziwa rewolucja w Mazdzie | Galeria CX-5

"Auto Express" poinformował, że zdjęcia najnowszej Mazdy 3 znalazł w przesyłce, która nie została podpisana przez nadawcę. Brytyjski oddział Mazdy twierdzi, że to tylko tzw. rendery, które miały pokazać, jak KODO będzie wpływać na kolejne modele japońskiej marki. Tak czy inaczej, jeżeli nawet mamy do czynienia z wizualizacjami, to jednak wykonanymi przez projektantów Mazdy, a więc można się spodziewać, że kształt najnowszej "trójki" będzie zbliżony do tego, jaki można zaobserwować na załączonych zdjęciach.

Pomijając autentyczność fotografii, Mazda 3 zostanie zaprojektowana zgodnie z najnowszym językiem stylistycznym japońskiej marki. Charakterystyczny grill, z oplatającą go od spodu chromowaną linią zachodzącą na światła, na pewno się w niej znajdzie. Najnowsza "trójka" nadal będzie dostępna w odmianie pięcio- i czterodrzwiowej.

Zgodnie z założeniami technologii SkyActive, nowa Mazda 3 będzie lżejsza, a co za tym idzie, również bardziej oszczędna od obecnej generacji modelu. Niestety szczegóły dotyczące gamy silnikowej nie są jeszcze znane.

ZOBACZ TAKŻE:

Japoński konkurent Passata z 2003 roku za 17 tys. zł

Mazda MX-5 po faceliftingu - co się zmieniło?

Mazda RX-8 pożyje troszkę dłużej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.