Mercedes A z L na dachu

Mercedes przygotował swój najnowszy model, A klasę w wersji dla ośrodków nauki jazdy. Czy nowa A klasa trafi do WORD-ów?

Mercedes zdecydował się na zmianę koncepcji nowej A klasy i trafił w dziesiątkę. Zainteresowanie tym modelem jest ogromne. Na tym nie koniec, Mercedes chce, by młodzi kierowcy, a w zasadzie kandydaci na kierowców pomyśleli o zakupie Mercedesa. W tym celu przygotował A klasę w wersji "toBE", czyli wyposażoną w jeden z dwóch pakietów dostosowujących auto do prowadzenia nauki jazdy.

Podstawowy pakiet kosztuje w Niemczech 495 euro, a w jego skład wchodzi m.in.: podwójny zastawów pedałów, podwójne lusterka wsteczne oraz pakiety Light & Sight i Seat Comfort . Droższa wersja kosztuje 1 150 euro i w stosunku do podstawowej zapewnia większy poziom wygody dla instruktora.

Ceny nowego Mercedesa A klasy zaczynają się w Polsce od 89 900 zł. To prawie trzykrotnie więcej, niż Ośrodki Szkolenia Kierowców wydają na popularne w Polsce samochody służące do nauki jazdy. Mercedesów raczej nie ma się co w nich prędko spodziewać, ale może jakiś OSK, lub WORD pozytywnie nas zaskoczy?

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes nie nadąża z produkcją nowej A-Klasy

Nowy Mercedes klasy A - polski cennik

Mercedes A klasy - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.