Mitsubishi Outlander od 98 990 zł

W polskich salonach Mitsubishi można już zamawiać nowego Outlandera. Ceny auta startują od 98 990 zł

Mitsubishi Outlander | Pierwsza jazda

Za tę kwotę dostaniemy Outlandera wyposażonego w 2-litrowy silnik benzynowy, napęd na przednią oś oraz ręczną skrzynię biegów o pięciu przełożeniach. Najtańszy wariant z napędem na obie osie (taki sam silnik benzynowy, ale współpracujący ze skrzynią CVT) to już wydatek co najmniej 115 190 zł.

Zwolennicy silników wysokoprężnych będą musieli dołożyć kolejne 30 tys. zł. Najtańszy wariant Outlandera z jednostką 2.2 DID kosztuje 145 990 zł. Na pociechę można dodać, że w standardzie klient dostanie napęd 4WD.

Polskie ceny nowego Mitsubishi OutlanderaPolskie ceny nowego Mitsubishi Outlandera Fot. Mitsubishi

Na liście wyposażenia standardowego najtańszej wersji znajdują się, m.in.: przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, poduszka kolanowa dla kierowcy, systemy ABS z EBD, stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji (ASC + TCL), system wspomagający ruszanie pod górę, automatyczna klimatyzacja z nawiewami dla drugiego rzędu siedzeń, wielofunkcyjna kierownica i drążek zmiany biegów obszyte skórą, tempomat, radioodtwarzacz CD/MP3 z sześcioma głośnikami oraz 16-calowe obręcze kół z lekkich stopów.

ZOBACZ TAKŻE:

Nie stać Cię na nowego Outlandera? Używanego można kupić już za 20 tys. zł

Mitsubishi ASX po modernizacji

Zabawna akcja przywoławcza

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.