Piękna strona Salonu Samochodowego w Paryżu

Setki pięknych dziewczyn, które ochoczo pozują do zdjęć - to druga strona Salonu Samochodowego w Paryżu. Aparaty (i fotoreporterzy) przegrzewały się od nadmiaru wrażeń. Bo kto powiedział, że impreza motoryzacyjna to tylko samochody?

Chiński rząd idzie na wojnę z półnagimi hostessami (18+)

Dni prasowe Salonu Samochodowego w Paryżu są już za nami. Ze stolicy Francji przywieźliśmy do Polski nie tylko wspomnienia, ale i zdjęcia. Część z nich mogliście już oglądać na Moto.pl. Resztę zostawiliśmy na deser.

Jak to przy okazji targów bywa, samochody nie są jedynymi obiektami zainteresowań dziennikarzy. Ochoczo pozujących do zdjęć hostess też nie da się nie zauważyć. Pod tym względem Paryż jest chyba najwspanialszą imprezą motoryzacyjną na świecie. Dziewczyny bardzo skutecznie przyciągały uwagę reporterów. Nie było ich dosłownie na kilku stoiskach - m.in. Bentleya, Porsche i... francuskiej policji.

Blondynki, brunetki, mulatki i modelki o bladych cerach - aparat przegrzewał się od nadmiaru wrażeń. Najwięcej dziewczyn pozowało do zdjęć na stoisku Skody. Były przy tym najbardziej kreatywne - do każdego zdjęcia przyjmowały inną pozę. Największą furorę zrobiły jednak dziewczyny ze stoiska Seata. Wszystko za sprawą pomysłowych "lampionów", w których je umieszczono.

Które były najpiękniejsze? Te ze stoisk Lexusa, Skody, Fiata, Lancii, Lamborghini, Citroena, Peugeota, MINI i... Można tak wymieniać bez końca. A Wam które spodobały się najbardziej?

Zapraszamy do galerii zdjęć: Hostessy z Salonu Samochodowego w Paryżu .

ZOBACZ TAKŻE:

Relacja z Paryża | Trendy

Salon Paryż 2012 | Porsche Panamera Sport Turismo

Więcej o: