Rolls-Royce w Rzeszowie | Targi

Gdzie w Polsce w jednym miejscu można zobaczyć Rolls-Royce'a, Bentleya, Lamborghini i kilka najnowszych premier prosto z Paryża? W Rzeszowie, gdzie w ten weekend odbędzie się Auto Moto Salon

Nowe Renault Clio | Polski cennik

Już w ten weekend, 29-30 września 2012 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej "PODPROMIE" w Rzeszowie odbędą się Podkarpackie Targi Motoryzacyjne Auto Moto Salon i Auto Moto Serwis.

>>> Renault Clio - ogłoszenia <<<

To już IV edycja imprezy podczas której miłośnicy motoryzacji będą mogli w jednym miejscu i jednym czasie zapoznać się z aktualną ofertą dealerów samochodowych i firm związanych z motoryzacją.

W ramach targów zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć najnowsze modele samochodów prezentowane przez podkarpackich dealerów samochodowych, będą to m. in. BMW 3 Touring, BMW 6 Gran Coupe, premierowy Mercedes klasy A czy nowe Renault Clio (polska prapremiera auta, które swoją światową premierę ma w tych dniach w Paryżu).

Spore niespodzianki szykują wystawcy. Zgodnie z deklaracją firmy Zadbane Auto, na ich stoisku prezentację będą miały tak wyjątkowe auta jak m.in. Bentley Continental czy Lamborghini Gallardo. Jednak największą atrakcją targów będzie niewątpliwie prezentacja przedstawiciela legendarnej brytyjskiej marki, Rolls Royce'a Phantom.

Oprócz tego przewidziane są inne atrakcje, w tym tor kartingowy zlokalizowany na parkingu przy hali. Każdy, kto przybędzie na targi w niedziele i będzie posiadał bilet targowy otrzyma rabat na przejażdżki gokartem. Natomiast dzieci będą mogły skorzystać z tej rozrywki za darmo.

Godziny zwiedzania targów: 29.09 (sobota) - 10:00-18:00, 30.09 (niedziela) - 10:00-17:00

Cena biletu wstępu: 10 zł (bilet normalny), 7 zł (bilet ulgowy - młodzież szkolna)

ZOBACZ TAKŻE:

Rolls Royce Ghost Extended Wheelbase | Test - Wikipedia się myli

Continental GT Speed - najszybszy Bentley wszech czasów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.