NOVOL Classicauto Cup

Już jutro na Torze Kielce odbędzie się runda finałowa NOVOL Classicauto Cup. Zapraszamy

NOVOL Classicauto CupNOVOL Classicauto Cup NOVOL Classicauto Cup NOVOL Classicauto Cup

Bieżący sezon zawodów dla aut zabytkowych i youngtimerów pod egidą miesięcznika Classicauto wystartował w maju na Torze Kielce. Po kolejnych edycjach (Biała Podlaska, Nowe Miasto, Ułęż) przyszedł czas na rundę finałową, ponownie na Torze Kielce. Rozegrana ona zostanie 22 września w godzinach 9-18.

Ze względu na nie zakończony jeszcze remont odcinka leśnego toru wszystkie przejazdy odbędą się na dolnej pętli na maksymalnie długich możliwych do ustawienia próbach, co daje kibicom unikalną możliwość obserwacji całych zawodów. Auta będą jeździły na czas w bardzo krótkich odstępach. Na trasie próby będą w tym samym momencie 3-4 samochody.

W maju, na pierwsze spotkanie do Miedzianej Góry, przyjechało aż 131 samochodów. Tym razem nie powinno ich być mniej, w końcu zawody te decydować będą o kolejności w Grupach i Klasach na koniec sezonu, a poza wszystkim magia obiektu związanego z historią polskiego motorsportu działa niezawodnie. Kibice będą mogli bezpłatnie zaparkować na wydzielonym parkingu. Na pozostałym terenie zlokalizujemy park maszyn. Tam staną wszystkie samochody biorące udział w zawodach. Będzie można je swobodnie oglądać.

Zapraszamy na Tor Kielce w sobotę, 22. września.

ZOBACZ TAKŻE:

III eliminacja NOVOL Classicauto Cup 2012 | Galeria

Wrześniowy nr Classicauto

Więcej o: