18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Chiński rząd zniesmaczony wyeksponowanym biustem hostessy

Wystawy motoryzacyjne to nie tylko samochody, ale i piękne hostessy. Na Chengdu Motor Show auta zeszły na drugi plan. Właściwie większość fotoreporterów w ogóle o nich zapomniała. A wszystko za sprawą pani Yan Yu

Kalendarz Pirelli | Galeria

Wspomniana hostessa prezentowała swoje wdzięki przy Toyocie Camry. Szybko okazało się, że modelka mająca przyciągnąć dziennikarzy do auta, stała się główną (i jedyną) atrakcją stoiska. Fotoreporterzy nie zwracali uwagi na nic innego. Z tego powodu po kilku chwilach pani Yan Yu została "zdjęta ze sceny", aby nie odwracać uwagi od prezentowanych samochodów. W podobny - choć nieco mniej odważny - sposób na swoje samochody chciały zwrócić uwagę Kia i Citroen, ale na ich stoiskach modelki, choć skąpo, to jednak były ubrane.

Całą sytuację skrytykował chiński rząd, który poczuł się zniesmaczony. Na szczęście dla organizatorów, interwencja miała miejsce pod koniec wystawy. Podobna sytuacja wydarzyła się na Salonie Samochodowym w Pekinie - wówczas rząd również zareagował pod koniec imprezy. I wszyscy byli zadowoleni - organizatorzy z powodzeniem kontynuowali przyciąganie dziennikarzy na imprezę, a rząd sprawdził się w swej moralizatorskiej roli.

ZOBACZ TAKŻE:

Szukasz używanego auta? Tu je znajdziesz

Hostessy z Pekinu | Galeria

Najpiękniejsze hostessy z Genewy | Galeria

Więcej o:
Copyright © Agora SA