Salon Paryż 2012 - Infiniti LE Concept

Już w 2014 Infiniti przewiduje produkcję modelu koncepcyjnego nazwanego póki co skrótem LE. Na salonie w Paryżu będziemy mogli go obejrzeć w pełnej krasie

Infiniti EX37 GT - test | Za kierownicą

Jeśli zastanawiacie się jak będą wyglądały następne modele Infiniti to LE jest właśnie takim spojrzeniem w przyszłość. LE ma być odrębnym modelem, który ma trafić do produkcji w 2014 roku. Limuzyna napędzana będzie silnikiem elektrycznym o mocy 134 KM i 325 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Co ciekawe baterie zabudowane są pod siedzeniami. nie więc problemu z zmniejszoną pojemnością bagażnika a plus w postaci obniżenia środka ciężkości. Ładować baterie można również z normalnego domowego gniazdka.

Infiniti postawiło na luksus. W środku skórzana tapicerka ze skóry, tworzywa najlepszej jakości, błyszczące aluminium i specjalne oświetlenie ma zadbać o wygodę pasażerów. Poza tym LE Concept oferuje sporo innych nowinek jak dynamiczne określenie zasięgu z możliwością znalezienia przez system nawigacji najbliższej stacji ładowania i (jeśli to tylko możliwe) zarezerwowania sobie miejsca.

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz ile kosztują używane modele Infiniti

Infiniti G37 - test wideo

Hybryda Infiniti w księdze Guinnessa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.