Salon Moskwa 2012 | Skoda Yeti Sochi

Sochi.ru 2014 - taki napis widnieje m.in. na błotniku specjalnej wersji Skody Yeti. W ten sposób Skoda uczciła olimpiadę zimową, która za dwa lata odbędzie się w Soczi. W Moskwie pokazano też wersję z nową konfiguracją napędu

Skoda Rapid - test | Pierwsza jazda

Skoda Yeti promowana jest jako auto rekreacyjne. Taki wizerunek wręcz idealnie pasuje do największego kurortu letniego w Rosji. A jeśli w letnim kurorcie mają się odbyć zimowe Igrzyska Olimpijskie, to jeszcze lepiej. Przecież Yeti, jak sama nazwa wskazuje, poradzi sobie i w takich warunkach.

>>> Skoda Yeti - ogłoszenia <<<

Biały lakier przyozdobiony jest nazwą wersji specjalnej, którą znajdziemy także na progach oraz metkach foteli. Tapicerka wykonana jest z dwubarwnego materiału. Za napęd odpowiedzialny jest silnik 1.8 TSI o mocy 152 KM, który przekazuje ją poprzez sześciobiegową skrzynię DSG na obie osie. Specjalna wersja olimpijska trafi do oferty Skody w Rosji w przyszłym roku.

Rosja jest głównym filarem międzynarodowych planów producenta oraz ma zasadnicze znaczenie dla przyjętej strategii wzrostu 2018. Ten kraj, jako bardzo dobrze rozwijający się region, oferuje ogromny potencjał wzrostu dla naszej marki. Zamierzamy kontynuować dynamiczny rozwój Skody oraz wciąż podnosić sprzedaż samochodów na tym rynku - mówi Winfried Vahland, prezes Skody

W Moskwie zadebiutowała także Skoda Yeti 1.4 TSI (122 KM) z 7-stopniową, dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG. W Rosji samochód ten dostępny będzie w 2013 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Yeti - test

Najciekawsze prototypy Skody

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.