Wybieramy najlepszą stację LPG w Polsce

Jeszcze tylko przez kilka dni można głosować na najlepsza stację LPG w Polsce w ramach konkursu "Napęd Nowej Ery". Spośród 40 zgłoszeń, do głosowania internetowego zakwalifikowało się 11 najlepszych

Głosować można do 31 sierpnia na oficjalnej stronie konkursowej - "Napęd Nowej Ery" . Wystarczy podać swój e-mail i zaznaczyć najlepszą naszym zdaniem stację.

Stacje zakwalifikowane do glosowania internetowego to dopiero półfinaliści. Udało się im podołać surowym kryteriom konkursowym. Teraz wszystko w rękach kierowców i internautów. Do końca miesiąca mogą oddać głos na wybraną przez siebie stację. Głosujący mają szansę na nagrody - co 50 osoba otrzyma koszulkę, a co 100 - kartę paliwową LPG o wartości 100 zł. A do ścisłego finału dostanie się 5 stacji z największą liczbą głosów.

Tankowanie gazu LPGTankowanie gazu LPG fot. Skoda Jakie kategorie są w konkursie?

W ciągu zaledwie trzech tygodni w głosowaniu na Stację Nowej Ery wzięło udział ponad 1 000 osób. Duże zainteresowanie tą kategorią to najlepszy dowód, że polscy kierowcy aut na LPG coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na cenę gazu, ale również na jakość paliwa i wygodę tankowania. Zdają sobie sprawę, że gaz dobrej jakości może zwiększyć komfort jazdy, a nawet poprawić charakterystykę pracy silnika. A podnoszenie świadomości kierowców to jeden z celów konkursu "Napęd Nowej Ery". Dynamiczny przebieg głosowania pokazuje, że także właściciele stacji LPG chcą i potrafią zadbać o lojalność klientów.

Kategoria Stacja Nowej Ery jest najbliższa użytkownikom samochodów na gaz. Zależy nam, by dotrzeć do jak największej liczby kierowców, przekonać ich, że świadomie wybierając stację, na której tankują, mają bezpośredni wpływ na kształtowanie standardów branży LPG - mówi Przewodniczący kategorii Stacja Nowej Ery Andrzej Olechowski, Dyrektor Polskiej Organizacji Gazu Płynnego.

Konkurs "Napęd Nowej Ery" organizowany prze Orlen Gaz i e-petrol.pl to pierwsza tego typu inicjatywy w Polsce. Projekt ma popularyzować najlepsze praktyki na rynku LPG i zerwać ze stereotypowym postrzeganiem gazu jako taniego paliwa dla używanych samochodów. Rywalizacja rozgrywa się w czterech kategoriach: Samochód Nowej Ery (fabryczne auto z instalacją LPG), Instalacja Nowej Ery (samochodowa instalacja LPG), Rozwiązanie Nowej Ery (innowacyjny produkt lub usługa), Stacja Nowej Ery (niekoncernowa stacja LPG)

>>> Od 2 800 zł. wzwyż. Sprawdź ile kosztuje auto z instalacją LPG <<<

W konkursie bierze udział 89 uczestników: właściciele niekoncernowych stacji, koncerny samochodowe, producenci i dystrybutorzy: najnowocześniejszych instalacji LPG, technologii dedykowanych branży, rozwiązań IT, a także firmy odpowiedzialne za jakość gazu, magazynowanie, logistykę.

Przegląd nowych aut z fabryczną instalacją LPG

Listę finalistów, po 5 w każdej z 4 kategorii, Komisja konkursowa ogłosi 5 września 2012. Laureatów poznamy 17 października 2012 podczas Gali finałowej zorganizowanej w ramach jesiennego Spotkania Branży Petrochemicznej - Polski Rynek LPG.

Nagrodą główną w każdej kategorii jest wyjazd do Londynu - bezpłatne zaproszenie na 26. Forum Światowej Organizacji Gazu Płynnego (WLPGA) oraz prawo do posługiwania się tytułem Nowej Ery.

"Napęd Nowej Ery" organizują ORLEN GAZ i e-petrol.pl, a wspierają: Polska Izba Paliw Płynnych, Polska Organizacja Gazu Płynnego, World LP Gas Association (WLPGA), Przemysłowy Instytut Motoryzacji. Patronat medialny objął portal gazeo.pl, Moto.pl oraz tygodnik "Auto Świat".

Patron medialny:

Tankowanie gazu LPG

ZOBACZ TAKŻE:

Największe bagażniki | Przegląd rynku

Najszybsza taksówka w Polsce

Serie limitowane sprzedają się świetnie

Więcej o: