Lexus opublikował nowe zdjęcia LS-a

Zmodernizowany flagowy model Lexusa ma teraz skuteczniej stawiać czoła niemieckiej konkurencji. Czy nowa limuzyna z Kraju Kwitnącej Wiśni ma szansę z prestiżowymi autami z Bawarii, Stuttgartu i Ingolstadt? Oceńcie sami. Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć nowego Lexusa LS

Lexus GS | Pierwsza jazda

Model LS to największa limuzyna Japończyków. Co się zmieniło? Rewolucji nie ma, raczej postawiono na ewolucję. Trochę przestylizowana karoseria, dodatkowe wyposażenie i wygląd wnętrza. Lexus podaje dokładniejsze liczby. Zmieniono ponad 3 tysiące elementów. Również w zawieszeniu i elektronice.

Nowy LS ma bardziej sztywną konstrukcję karoserii. Adaptacyjne zawieszenie i układ kierowniczy zostały zmodyfikowane i działają - jak zapewnia Lexus - precyzyjniej. Dla obydwu wersji silnikowych (LS 460 i LS 600h) Japończycy przewidzieli wersję F Sport. Wyróżnia się nieco odmienną stylistyką (zderzaki, progi i felgi), sportowym zawieszeniem, mocniejszym układem hamulcowym i zamocowanymi łopatkami na kolumnie kierownicy.

Z zewnątrz nowego Lexusa poznacie po przestylizowanym grillu i światłach, które przypominają te zamontowane w najnowszym GS-ie. Wewnątrz kryje się nieco więcej nowości: automatyczne włączanie długich świateł, asystent jazdy w pasie ruchu, kamera noktowizyjna, klimatyzacja  z zabudowanymi 13 sensorami, "dynamiczne" oświetlenie deski rozdzielczej i wiele innych.

W sprzedaży nowy Lexus pojawi się najprawdopodobniej na początku 2013 roku. Zapraszamy do galerii modelu: Nowy Lexus LS | Galeria .

ZOBACZ TAKŻE:

Lexus LS - kupisz już poniżej 50 tysięcy złotych! Zobacz!

Lexus LFA podbija Nürburgring

Toyota Yaris Hybrid - Pierwsza jazda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.