Samochody dla Amber Gold pod młotek

Czy na Amber Gold można jeszcze zarobić? Owszem. Firma w czasach prosperity zamówiła sporo nowych samochodów. W międzyczasie "zakończyła" działalność i aut od dilera nie odebrała. Teraz można je kupić z gigantycznym rabatem

Zobacz galerię Renault Clio III

Renault Clio III z silnikiem 1,2 cm3 o mocy 100 KM w wersji wyposażenia "S" pojawiły się w ogłoszeniach na Autotrader.pl . Pod hasłem Renault Clio III Amber Gold kryje się auto w wersji trzydrzwiowej, każde z automatyczną klimatyzację. To, jak przyznają sprzedawcy Renault, dość rzadkie wersje sprzedawane w Polsce. Cena? 39 950 zł. Przed rabatem, to samo auto, w identycznej specyfikacji, kosztuje 52 tys. zł. Opust zatem to ok 24 proc., czyli ponad 12 tys. zł.

Jak wynika z ogłoszenia zamieszczonego przez śląskiego dilera Renault Auto-Efekt, czerwone "Cliówki" nowego właściciela się nie doczekały, bo "Bank Amber Gold upadł". Przedstawiciel dilera nie chciał zdradzić na ile samochodów opiewa zamówienie. Przyznaje jednak, że auta można kupić u każdego dilera w kraju, a ceny powinny być wszędzie takie same.

Z naszych informacji wynika, że na placu stoi kilkadziesiąt nowych samochodów, zamówionych przez bankruta. I żeby teraz auta nie zalegały na magazynie, importer zdecydował się sprzedawać je w tak atrakcyjnej cenie.

ZOBACZ TAKŻE:

Tańszego Clio nie znajdziesz - sprawdź oferty

Samochód i dziewczyna: Kamila i Chevrolet

Defender zapatrzony w... Skodę

Więcej o: