Corvette C7 do kupienia na eBayu

To prawdziwy rarytas dla każdego fana amerykańskiej motoryzacji. Najnowsze wcielenie legendarnej Corvette można już zarezerwować na portalu aukcyjnym eBay. Koszt rezerwacji? 4 250 dolarów. Jest jednak pewien problem - samochód jeszcze nie powstał

Dziewczyna i... Chevrolet Camaro | Galeria

Jak pisze Motorauthirity, które znalazło tę perełkę, wystawiający ogłoszenie wydaje się być osobą prywatną, a nie dilerem. "Zdjęcia" dodane do ogłoszenia są komputerowymi wizualizacjami przygotowanymi przez grafika Radovana Varicaka dla Car&Driver i nie przedstawiają prawdziwego auta. To powinno budzić wątpliwości wszystkich tych, którzy chcą skusić się na wpłacenie "bezzwrotnej zaliczki".

Skoro już przy zaliczce jesteśmy, warto przytoczyć słowa sprzedającego nieistniejącą Corvettę C7, które umieścił w opisie aukcji:

Znajdujesz się na aukcji najnowszej Corvetty. (...) To Twoja szansa, by stać się jednym z pierwszych właścicieli tego modelu. Aukcja nie dotyczy sprzedaży całego auta - to jedynie złożenie zamówienia i wyrażenie chęci dokonania bezzwrotnej zaliczki, której kwota stanowi 10 proc. wartości auta. Resztę kwoty zapłacisz przy odbiorze samochodu. (...)

Czekamy na kolejne ciekawe aukcje. Może ktoś zacznie przyjmować zamówienia na nowy model Maybacha?

ZOBACZ TAKŻE:

Chevroleta Corvette z 2007 roku kupisz już za 50 tys. zł

10 najbardziej przełomowych Chevroletów

Samochody z innej bajki | Chevrolet na świecie

Więcej o: