Niezwykły Chevrolet Camaro SS

Jest tuning i jest tuning. Jednym wystarczy dokładka zderzaka, albo kolorowe nakrętki na wentylach. Inny potrzebują czegoś więcej. Zobaczcie, co z mocarnego Camaro zrobiła ekipa z 813 Customs. Uwaga, istnieje ryzyko utraty wzroku

45 lat Chevroleta Camaro

Panowie operują na Florydzie, nic więc dziwnego, że wybrali wersję bez dachu. Nie do końca natomiast wiemy, jak wytłumaczyć fakt, że cały samochód został pochromowany. Na ulicach słonecznego Stanu, auto musi wyglądać jak jeżdżąca kula ognia.

>> Używane Camaro już od 20 tys. zł <<

Jednak nawet przy oślepiającym blasku karoserii nie sposób przeoczyć ogromnych, 32-calowych obręczy kół. Również pokrytych chromem, a jakże! Inne zewnętrzne ozdobniki to m.in. oryginalny grill, reflektory z czerwonym podświetleniem, halogeny z ringami, LED-owy pasek na pokrywie silnika oraz jasne lampy z tyłu.

W środku również zagościł chrom, tym razem krwistoczerwony. Większe wrażenie od błyszczących elementów tapicerki robi jednak liczba zamontowanych w samochodzie głośników. W jednych tylko drzwiach udało się ich zmieścić dziewięć!

Prawdę mówiąc, nie bardzo wiemy jak skomentować ten tuning. Zajrzyjcie do galerii i wyróbcie sobie własne zdanie. Uwaga, mogą się przydać okulary przeciwsłoneczne.

ZOBACZ TAKŻE:

Camaro w Polsce! Od 199,9 tys. zł

Za kierownicą Chevroleta Camaro | Wideo

Chevrolet Camaro posłuży w Indianapolis 500

Więcej o:
Copyright © Agora SA