"Samochód marzeń - Kup i zrób" - wybierz auto do programu

Motoricus S.A. wraz z kanałem telewizyjnym TVN Turbo przygotowują drugą edycję programu "Samochód marzeń - kup i zrób" (którego patronem medialnym jest Moto.pl). Z tej okazji dla widzów została przygotowana sonda, w której mogą oni zadecydować, które modele najchętniej zobaczyliby w telewizji

Głosowanie trwa do końca lipca i każdy może wziąć w nim udział. Twórcy programu nie postawili widzom żadnych ograniczeń, co do branych pod uwagę modeli. Chodziło o to, żeby poznać rzeczywiste opinie fanów motoryzacji na temat tego, co chcą zobaczyć.

Chodziło nam o to, żeby poznać rzeczywiste opinie fanów motoryzacji na temat tego, co chcą zobaczyć. Zależy nam, aby program był jak najbardziej atrakcyjny, stąd narodził się pomysł, aby to właśnie oni zadecydowali o tym, które modele poddamy całkowitej renowacji -  komentuje Adam Klimek, prowadzący program i koordynator sieci serwisów Motoricus.com.

Dotychczas widzowie oddali głosy na ponad 70 różnych aut, ale w każdej chwili lista ta może się poszerzyć - każdy uczestnik sondy ma prawo do niej dodać nową propozycję. Wszystkie pojazdy zgłoszone do głosowania zostały uporządkowane według takich kryteriów jak: producent, marka oraz model samochodu.

Sonda jeszcze trwa - każdy może wziąć w niej udział i przyczynić się do ostatecznego wyniku. Dzięki wysokiej aktywności internautów, sytuacja jest bardzo dynamiczna - pozycje poszczególnych aut umacniają się lub tracą na rzecz innych modeli. Widać jednak, że kilka z nich cieszy się wyraźną popularnością. Jest to przede wszystkim CITROEN BX, ale również Fiat Cinquecento Sporting, Saab 900 Turbo, Peugeot 405 oraz Mercedes W201. Aktualne wyniki sondy można zobaczyć pod adresem http://www.tvnturbo.pl/samochodmarzen . W tym samym miejscu również oddaje się głos na swój ulubiony samochód, który chcielibyśmy zobaczyć w drugiej edycji programu "Samochód marzeń - kup i zrób".

Oprócz udziału w sondzie, nadal można zgłaszać swoje auto do programu. Aby to zrobić należy na adres samochod@tvn.pl wysłać wiadomość zawierającą dokładny opis samochodu, jego zdjęcia, dane kontaktowe oraz krótką prezentację właściciela.

O programie

"Samochód marzeń - kup i zrób" to program, w którym Adam Klimek, koordynator sieci serwisów Motoricus.com, zajmuje się gruntownym remontem ciekawych, klasycznych i popularnych w Polsce modeli samochodów. Auta w programie poddawane są profesjonalnym, szczegółowym zabiegom serwisowym, by w efekcie odzyskać pełną sprawność techniczną i drugą młodość. Brane na warsztat pojazdy są wybierane spośród propozycji widzów, którzy pragną, aby ich wysłużone auto zostało poddane kompletnej renowacji. Program to również doskonałe źródło inspiracji dla wszystkich posiadaczy starszych samochodów, fanów motoryzacji i osób chcących sprawić, aby ich wiekowe auto odzyskało dawny blask.

Premierowe odcinki drugiej edycji programu będą emitowane od października w każdą sobotę o godzinie 12:40. Powtórki będzie można zobaczyć w niedziele o godz. 22:10, poniedziałki o godz. 23:00, czwartki o godz. 22:00 oraz piątki o godz. 7:10.

Więcej informacji o programie i jego autorach można znaleźć pod adresami: http://www.tvnturbo.pl/samochodmarzen oraz http://www.motoricus.pl/ .

Patron medialny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.