Suzuki Splash od 41 900 zł

Odświeżony Splash wjeżdża właśnie do polskich salonów. Ceny miejskiego Suzuki po liftingu zaczynają się od 41 900 zł

Suzuki Swift Sport | Pierwsza jazda

Co się zmieniło? Jak to zazwyczaj bywa, styliści odświeżyli nieco przód auta. Pojawił się zmieniony zderzak z nowym grillem oraz delikatnie zmodyfikowana pokrywa silnika. Mocniej zaznaczone są również światła przeciwmgłowe. Zmieniono także zderzak tylny, a całkowita długość auta wzrosła o 60 mm i wynosi teraz 377 cm.

>>> Suzuki Splash - ogłoszenia <<<

Odświeżone wnętrze to między innymi nowe wzory tapicerki, a wykończenie konsoli środkowej teraz dostępne jest w kolorze czarnym lub białym. Powiększyła się także paleta kolorów nadwozia. Nowe są: niebieski Sparkling Blue Metallic oraz brązowy Bison Brown Pearl Metallic.

Do wyboru są dwa silniki benzynowe. Słabszy to trzycylindrowe 1.0 rozwijające moc 68 KM. Mocniejsze, czterocylindrowe 1.2 oferuje 94 KM. Pierwszy silnik występuje wyłącznie w tandemie z pięciostopniową skrzynią ręczną. W drugim przypadku, klienci mogą się również zdecydować na czterobiegowy automat.

Znamy już ceny odświeżonego Splasha. Za auto z silnikiem 1.0 trzeba zapłacić 41 900 zł. Miejskie Suzuki z motorem 1.2 i skrzynią ręczną to wydatek 44 900 zł. Pięć tysięcy złotych dopłaty wymaga przekładnia automatyczna.

W standardzie dostaniemy m.in. manualną klimatyzację, systemy ABS, EBD i Bas, czołowe i boczne poduszki powietrzne, elektrycznie regulowane szyby z przodu, radioodtwarzacz CD/MP3 z czterema głośnikami, komputer pokładowy i kierownicę obszytą skórą. W wersji z silnikiem 1.2 (wyższy poziom wyposażenia) w cenie dostaniemy też m.in. kurtyny powietrzne, przednie pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości mocowania oraz obrotomierz.

ZOBACZ TAKŻE:

Suzuki Splash - drobne poprawki

Używane: Suzuki Ignis (2000-2007) - opinie Moto.pl

W Polsce ich nie kupisz, a szkoda...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.