Tyłek Seata uratowany

Do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie nowego Seata Leona. Naszym zdaniem jego wygląd dobrze wróży hiszpańskiej marce

Nowy Seat Toledo - gama silników

Patrząc na pierwsze zdjęcia nowego Toledo byłem załamany. Na szczęście widząc to auto na żywo w Genewie trochę mi przeszło. W "realu" samochód wygląda lepiej. Ale to nadal model, który nie przystoi producentowi aut o sportowym wizerunku. W przypadku Ibizy jest niewiele lepiej. Niedawny facelifting wniósł niewiele. Cała nadzieja w nowych modelach, a przede wszystkim w trzeciej generacji Leona. I tu pojawia się pewna nadzieja.

>>> Seat Toledo - praktyczny sedan z drugiej ręki <<<

Do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie pierwszego zmontowanego Leona. O numerze nadwozia  ...0001 świadczą podpisy złożone przez załogę widoczne na tylnej szybie, co jest powszechną praktyką w wielu fabrykach (w tym np. w Tychach). Najwyraźniej jeden z pracowników przemycił telefon i wykonał nim niezbyt wyraźne zdjęcie nowego auta od tyłu. Nie wiem jak Wam, ale nam w redakcji podoba się nowy Seat Leon. Przynajmniej jego tyłek. Przód z dużym prawdopodobieństwem nie będzie odbiegał od tego, co prezentuje obecna linia modelowa.

Wszystko wskazuje na to, że Seat Leon Mk. III zadebiutuje jesienią w Paryżu, jednak kompletny wygląd poznamy zapewne wcześniej.

ZOBACZ TAKŻE:

Seat Leon - ogłoszenia

Seat Ibiza SC - test | Za kierownicą

Seat Mii Vibora Negra - żmija bez jadu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.