Fiat Panda Van - miś z kratką

Fiat Professional zaprezentował swoje najnowsze dzieło: Pandę Van, czyli w wersji dla drobnych przedsiębiorców

Fiat 500L w całej okazałości | Galeria

Fiat Panda Van ma być samochodem dostosowanym do potrzeb klientów, ale także do przepisów obowiązujących w danym kraju. Dlatego w Polsce możemy spodziewać się wersji dwuosobowej mimo, że Fiat przygotował też odmianę z kratką umieszczoną za drugim rzędem siedzeń.

>>> Fiat Panda - ogłoszeń moc <<<

Co znajdziemy w środku? Największe różnice dotyczą "bagażnika", czyli wygospodarowanej za przednimi fotelami przestrzeni bagażowej. Po otwarciu tylnej klapy mamy do dyspozycji 870 litrów przestrzeni. Jeśli przewozimy coś, co wymaga zamocowania, w podłodze znajdziemy specjalne zaczepy. Oświetlenie bagażnika po wyjęciu zamienia się w poręczną latarkę. Pod podłogą bagażnika znajduje się dodatkowa przestrzeń, którą można zagospodarować np. jako skrzynkę z narzędziami. Dostęp do niej realizowany jest poprzez podniesienie podłogi, którą można zaczepić o kratę.

Na zewnątrz Panda Van także się wyróżnia. Przestrzeń bagażowa jest "chroniona" przyciemnianymi szybami w tylnej części nadwozia, a podstawowe specyfikacje mają nielakierowane zderzaki.

Tańsza Panda - od 31 990 złotych

Do napędu osobowej Pandy służy jeden z trzech silników do wyboru. W wersji Van nie znajdziemy najdroższej opcji, czyli dwucylindrowego TwinAira. Za podstawę napędu dostawczej Pandy służy dobrze znany silnik benzynowy 1.2 o mocy 69 KM. Dla poszukujących odmiany wysokoprężnej w ofercie jest silnik 1.3 MultiJet rozwijający moc 75 KM. Panda Van ma być dostępna w dwóch wersjach wyposażenia do wyboru: Pop i Easy.

Na ile Fiat wyceni Pandę Van? We Włoszech podstawowa wersja dostawcza kosztuje 8 850 euro. Ceny osobowej Pandy startują tam od 10 200 euro.

ZOBACZ TAKŻE:

Fiat 500X - pierwsze zdjęcie

Fiat Panda w wersji przełajowej

Fiat Punto/ Grande Punto/ Punto Evo - ogłoszeń moc

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.