Mercedes-Benz CLS Shooting Brake - kombi w stylu glamour

Festival of Speed w Goodwood to idealny moment żeby zaprezentować najnowszy model Mercedesa. Wyrafinowane i piękne kombi - CLS Shooting Brake

CLS Shooting Brake - kombi z chyba najmocniej opadającym tyłem. Przewinęło się już mnóstwo zdjęć pozakrywanych mniej lub bardziej prototypów. Teraz w końcu możemy popatrzeć jak wygląda w całej okazałości. Kombi, które wcale nie chce nim być. Kolejny model Mercedesa, który może wyznaczyć nowe trendy. Tak już się stało w przypadku samego CLS'a. Kiedy zaprezentowano pierwszą generację (jeszcze jako prototyp) w 2003 podczas targów w Frankfurcie reakcja oglądających była tak bardzo entuzjastyczna, że już rok później CLS znalazł się w sprzedaży. Shooting Brake też ma w sobie to coś wyjątkowego.

Stylowe kombi oferowane będzie póki co z czterema silnikami. Do wyboru stoją dwa diesle ( CLS 250 CDI BlueEFFICIENCY 204 KM, CLS 350 CDI BlueEFFICIENCY 265 KM) i dwie jednostki benzynowe (CLS 350 BlueEFFICIENCY 306 KM, CLS 500 BlueEFFICIENCY 408 KM). Już w listopadzie CLS Shooting Brake znajdzie się w sprzedaży.

ZOBACZ TAKŻE:

Piękno w przystępnej cenie - ile kosztuje używany Mercedes CLS

Mercedes CLS Shooting Break, prawie bez kamuflażu | Wideo

TOP 10 | Super SUV-y

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.