Dacia Dokker w całej okazałości | Galeria

Już niedługo w salonach Dacii zagości nowy model - Dokker. Firma udostępniła właśnie obszerną galerię budżetowego konkurenta Citroena Berlingo, Peugeota Partnera i Fiata Doblo

Dacia z etykietą "Made in Africa"

Z technicznego punktu widzenia, Dokker bazuje na przedstawionym wcześniej modelu Lodgy. Auto mierzy 436 cm długości, 175 cm szerokości oraz 181 cm wysokości i występować będzie w dwóch odmianach - jako pięcioosobowy minivan i dwumiejscowy dostawczak, oferujący przestrzeń ładunkową o pojemności 3300 litrów.

>>> Ceny Dacii Duster startują już od... <<<

Jeśli chodzi o wystrój wnętrza, łatwo dostrzec elementy charakterystyczne dla aut z logo Dacia. Można się też spodziewać, że jakość użytych materiałów nie będzie odbiegać od poziomu, do jakiego przyzwyczaiła nas rumuńska marka.

Auto dostępne będzie z czterema silnikami do wyboru. Pod maskę może trafić jeden z dwóch wariantów diesla o pojemności 1,5 litra (75- lub 90-konny) albo jeden z dwóch benzyniaków - wolnossące 1.6 MPI o mocy 82 KM albo 115-konne, turbodoładowane 1.2 TCe.

Ceny? Oficjalne nie zostały podane, ale skoro Dacia większe Lodgy wyceniła na około 45 tys. zł, można się spodziewać, że za Dokkera będzie trzeba zapłacić około 40 tys. zł. Póki co, są to wszystkie szczegóły jakimi dysponujemy. Mamy za to mnóstwo oficjalnych zdjęć, które możecie obejrzeć w nowej galerii Dacii Dokker.

ZOBACZ TAKŻE:

Dacia Lodgy od 9 900 euro

Dacia Citadine - nowe auto za 20 tys. zł?

Dacia Duster - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.