Fiat Panda w wersji przełajowej

Nowa Panda dostępna jest w salonach od kilku dobrych miesięcy. Niebawem może dołączyć do niej odmiana 4x4. Do sieci wyciekły właśnie szkice patentowe przełajowej wersji małego Fiata

Fiat Panda/VW Up/Kia Picanto - konfrontacja

Na stronie carscoop.blogspot.com możemy podziwiać ilustracje przedstawiające nową Pandę z nieco zwiększonym prześwitem oraz nadwoziem z kilkoma "terenowymi" dodatkami. W przeprojektowanych zderzakach zagościły charakterystyczne plastikowe osłony. Ochronne listwy z tworzyw sztucznych można też zauważyć na progach i błotnikach. Bardzo prawdopodobne, że szkice rzeczywiście przedstawiają auto przygotowywane przez Fiata. Ekipa carscoopa utrzymuje, że ilustracje wyciekły z Europejskiego Urzędu Patentowego.

Kiedy uterenowiona Panda mogłaby wjechać do salonów? Póki co, producent milczy w tej sprawie. Skoro jednak w sieci pojawiały się już szpiegowskie zdjęcia dziwnie zakamuflowanego, podniesionego samochodu bardzo możliwe, że auto zadebiutuje już na przełomie września i października podczas targów w Paryżu, a na drogi wyjedzie jeszcze przed końcem roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Używane Pandy za mniej niż 20 tys. zł

2-milionowy Fiat Panda z Polski

Fiat Panda dla żądnych wrażeń

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.