Fiat Viaggio na nowych zdjęciach

W połowie kwietnia Fiat opublikował pierwsze zdjęcia swojego nowego modelu - Viaggio. Po niespełna dwóch tygodniach w sieci pojawiły się kolejne fotografie, które po raz pierwszy pokazały auto w pełnej krasie. Dziś kolejna porcja zdjęć nowego Fiata

Paliwo do Fiata za pół ceny. Trzeba się spieszyć

Viaggio to sedan segmentu C, który mierzy 4679 mm długości, 1850 mm szerokości i dysponuje 2708-milimetrowym rozstawem osi. W pierwszym etapie sprzedaży klienci będą mieli do wyboru tylko jeden silnik T-Jet o pojemności 1.4 litra w dwóch wariantach mocy - 120 i 150 KM. Standardowo Viaggio będzie wyposażone w pięciobiegową skrzynię manualną, ale w opcji znajdzie się dwusprzęgłowy automat. W pierwszej fazie sprzedaży, samochód trafi do Chin, gdzie będzie również produkowany.

Sedan zaprojektowany w Centrum Stylu Fiata w Turynie, z klasycznym grillem i bez tylnego światła biegnącego przez całą szerokość samochodu, wygląda nieco łagodniej od swojego amerykańskiego kuzyna - Dodge'a Darta . Klientów z Państwa Środka może za to kusić dynamicznymi silnikami. W Chinach Viaggio będzie jedynym autem w segmencie wyposażonym w jednostkę z turbodoładowaniem. Mowa o benzynowym 1.4 T-Jet, który dostępny będzie w dwóch wariantach mocy: 120- i 150-konnej. Standardowo Viaggio będzie wyposażone w pięciobiegową skrzynię manualną, ale w opcji znajdzie się dwusprzęgłowy, sześciostopniowy automat.

Zapraszamy do galerii zdjęć nowego Fiata: Fiat Viaggio | Galeria .

ZOBACZ TAKŻE:

Ceny Polskiego Fiata już rosną. To dobra inwestycja

Ten naród lubi polskie produkcje. Co jeszcze?

Fiat 500X - crossover w drodze

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.