Nowy Seat Toledo | Pierwsze zdjęcia

Po genewskiej prezentacji przedprodukcyjnej wersji nowego modelu Seata nadszedł czas na gotową odmianę Toledo. Oto jego pierwsze zdjęcia

Znajdź 5 różnic pomiędzy konceptem a wersją produkcyjną

Fotki pojawiły się w sieci za pośrednictwem SeatFansClub, który to opublikował je z dopiskiem: "Oficjalne zdjęcia nowego Seata Toledo". Produkcyjna odmiana modelu tylko nieznacznie różni się od zaprezentowanego na targach w Genewie konceptu. Zmieniono wzór felg, które są teraz znacznie mniejsze, z lusterek zniknęły kierunkowskazy, a we wnętrzu zagościły nieco uboższe materiały wykończeniowe. Bogatszy brat Skody Rapid jest już gotowy.

Oprócz pierwszych oficjalnych zdjęć fanklub Seata podał również listę wersji silnikowych, które będą dostępne wraz z nowym Toledo. Na liście benzyniaków znajdą się: - 1.2-litrowy 3-cylindrowiec o mocy 75 KM i 85 KM, - 1.2 TSI o mocy 105 KM, - 1.4 TSI o mocy 122 KM.

Na początku w gamie jednostek dieslowskich znajdziemy tylko jedną pozycję - 1.6-litrowca o mocy 105 KM. W 2013 roku ma ją uzupełnić silnik o tej samej pojemności i mocy 90 KM. Nowe Toledo będzie dostępne z manualną i automatyczną skrzynią biegów (DSG).

Oficjalnej premiery nowego Seata Toledo można się spodziewać na targach w Paryżu, które rozpoczną się jesienią. Niedługo potem auto powinno trafić do salonów.

Źródło: SeatFunsClub.com

ZOBACZ TAKŻE:

Ile trzeba zapłacić za używanego Seata Toledo?

Seat IBL - Seat przyszłości

Seat pokazał pięciodrzwiowe Mii

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.