Najszybsza taksówka w Polsce

To najprawdopodobniej najszybsza i najbardziej ekskluzywna taksówka w naszym kraju. Wrocławski taksówkarz wozi nią głównie zamożnych klientów, bo biedniejsi sądzą, że koszt kursu będzie równy ich miesięcznemu wynagrodzeniu. Tymczasem taryfikator jest taki sam jak w innych taksówkach

Maserati GranCabrio Sport | Galeria

Taksówkarz zachęca do korzystania z jego usług tych klientów, którym zależy na czasie. I nie ma co się dziwić. W końcu jego wyjątkowa taksówka dysponuje 4.2-litrowym sercem o mocy 400 KM, które wydaje z siebie niskotonowe pomruki dzięki ośmiu cylindrom tworzącym wspólnie literę V. Jednostka "kręci się" maksymalnie do 451 Nm i katapultuje niespełna dwutonowe Maserati do pierwszej setki w 5,2 sekundy.

Oprócz szybkiego osiągnięcia celu Quattroporte zapewni niesamowity komfort podróżowania. Czerwona skóra, drewno i trójząb na kierownicy, który poprawia nastrój nie tylko kierowcy, ale i pasażerów. A i o bagaż nie trzeba się martwić, bo 450-litrowy kufer pomieści nawet największą walizkę. Taksówkarz narzeka tylko na zużycie paliwa, które w mieście oscyluje w granicach 20-25 litrów na 100 km. Czego się jednak nie robi dla klientów?

ZOBACZ TAKŻE:

Maserati Quattroporte za nieco ponad 100 tys. zł

Maserati GranTurismo po niemieckim tuningu

Maserati z oszukanym dźwiękiem silnika

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.