Topowy model Skody teraz z nowym silnikiem

Superb z najbardziej luksusowym i prestiżowym pakietem wyposażenia - Laurin & Klement, na polskim rynku pojawił się w październiku ubiegłego roku. Teraz auto dostępne jest z nowym silnikiem

Skoda Rapid (prawie) bez kamuflażu

W swej najbardziej ekskluzywnej wersji, Superb charakteryzuje się indywidualnym charakterem i stylowymi dodatkami. Na liście wyposażenia znaleźć można m.in.: 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich (wzór "Sirius") z czarnymi wykończeniami, ozdobne progi drzwi z logo Laurin & Klement oraz ekskluzywną tapicerkę z doskonałej jakości skóry. Dla najbardziej wymagających klientów dostępna jest też wersja z dodatkowymi wstawkami z drewna.

Dotychczas topową Skodę można było za zamówić z jednym z trzech silników: benzynowymi 2.0 TSI (200 KM) i 3.6 FSI (260 KM) oraz wysokoprężnym 2.0 TDI (170 KM). Teraz auto dostępne będzie także ze słabszym wariantem dwulitrowego diesla, rozwijającym 140 KM.

>>> Superb - topowa Skoda już za niecałe 20 tys. zł <<<

Nowa jednostka oferowana jest zarówno dla sedana, jak i kombi. Cena pakietu Laurin & Klement (dostępnego wyłącznie dla wersji wyposażenia Elegance), dla Superba w obu wersjach nadwozia jest taka sama i wynosi 14 300 zł.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowa Skoda Fabia w 2014 roku

Nowa Skoda już w drodze. Rapid jeszcze w tym roku w Polsce

Skoda Citigo z LPG - 17 zł za 100 km

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.