Alfa Romeo Giulietta Sportiva

Alfa Romeo pozazdrościła BMW pakietu M Sport i również postanowiła nieco usportowić i tak już dynamiczną w standardzie Giuliettę. Włosi wiedzą jak pogodzić sportowy wygląd z oszczędną jazdą

Alfa Romeo Giulietta QV - test

Alfa Romeo pakietem Sportiva chce wypełnić lukę pomiędzy potężną Giuliettą QV a jej bardziej ekonomicznymi wersjami. W skład pakietu nie wchodzi dodatkowy zaprzęg mechanicznych koni, ale prócz smaczków stylistycznych jest coś jeszcze. Drapieżna już w bazowej wersji Giulietta teraz będzie jeszcze bardziej dzika.

W skład pakietu wchodzą m.in. zmodyfikowane zderzaki, przyciemniane szyby, aluminiowe i polerowane obudowy lusterek, wieloramienne felgi w rozmiarze 18 cali z oponami 225/40, obniżone zawieszenie (to wpłynie nie tylko na wygląd, ale i na sposób prowadzenia Giulietty), hamulce Brembo z zaciskami polakierowanymi na czerwono. Całość prezentuje się znakomicie szczególnie z widocznym na zdjęciach białym lakierem.

Alfa Romeo Giulietta - ogłoszenia

Alfa Romeo Giulietta Sportiva będzie dostępna na razie wyłącznie we Włoszech. Do salonów trafi już w połowie czerwca. Włosi będą ją oferowali z silnikami 1.4 Turbo MultiAir oraz 2.0 JTDM (140 i 170 KM). Pakiet Sportiva ma szansę na zwiększenie i tak już najlepszej w klasie aut kompaktowych we Włoszech sprzedaży modelu Giulietta. Oby Sportiva dotarła również do Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

Alfa Romeo szykuje nowego Spidera

Plany Alfy Romeo

Więcej o:
Copyright © Agora SA