Auto Nostalgia 2012 | Galeria

To już nie Motonostalgia a Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych AutoNostalgia. Impreza zmieniła nazwę i aspiruje, by wpisać ją do kalendarza poważnych wydarzeń motoryzacyjnych w kraju

Druga edycja imprezy cieszyła się nie mniejszym zainteresowaniem niż przed rokiem. W warszawskiej hali wystawowej na ulicy Marsa można było podziwiać wiele klasycznych aut i motocykli. Wśród nich silną reprezentację samochodów rodzimej produkcji (m.in. repliki rajdowych Fiatów 125p, Polonez Coupe i Smyk). Nie zabrakło rzeszy youngtimerów, takich jak BMW serii 6 czy Porsche 928.

Tuner Grand-Prix 2012

Prawdziwa uczta czekała m.in. fanów Citroena (doskonale zachowane CX-y), aut włoskich i amerykańskich. Z okazji 60. urodzin modelu SL, na stoisku Mercedesa zaprezentowano sześć generacji roadstera, sąsiadujących z pięknymi coupe (C114, C123 i C126), a ekipa z miesięcznika "Classicauto" przygotowała wystawę zabytkowych mikrosamochodów.

Swoje stoiska mieli producenci aut, kluby motoryzacyjne, firmy zajmujące się renowacją oraz dostawcy części. Słowem, nie było mowy o nudzie.

Jakie jeszcze auta zjawiły się na targach? Zajrzyjcie do galerii zdjęć.

ZOBACZ TAKŻE:

Używane Małe i Duże Fiaty

Fabryczni tunerzy | SRT

Czym jeżdżą niemieccy politycy?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.