Chevrolet Cruze przeszedł facelifting

Nadchodzące zmiany Chevroleta Cruze'a zapowiadała już wersja kombi, którą producent zaprezentował na targach w Genewie. Różnice są kosmetyczne

Chevrolet Cruze kombi | Galeria i wideo

Odświeżony Cruze oficjalnie zadebiutował na trwających targach w Korei Południowej. Na razie Chevrolet nie ujawnił szczegółów dotyczących ewentualnych nowości na liście wyposażenia, dlatego pozostaje nam jedynie przyjrzenie się karoserii. Zmiany są naprawdę kosmetyczne, ale nowy kształt przedniego zderzaka rzuca się w oczy i dodaje Cruze'owi nieco elegancji.

Przedni zderzak Cruze'a ma teraz wyraźnie obudowane światła przeciwmgielne z chromowaną listwą, nawiązującą kształtem do reflektorów. Między nimi znalazł się zmodyfikowany grill. Nowością w gamie silnikowej w Europie ma być 1.7-litrowy silnik VCDi o mocy 130 KM, który emituje jedynie 119 g CO2 na kilometr.

Najwyraźniej Chevrolet doszedł do wniosku, że jego światowy bestseller nie potrzebuje znaczących zmian.  Rosnąca sprzedaż modelu w naszym kraju każe przypuszczać, że Polakom powinno się to spodobać.

 
 

ZOBACZ TAKŻE:

Chevrolet Cruze w przyzwoitej cenie

Chevrolet Malibu trafił do polskich salonów. Ceny od...

Chevrolet Trax - pierwsze zdjęcie miejskiego crossovera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.