"Fani czterech kółek" - głosuj na polskie!

Mike Brewer i Edd China z "Fanów czterech kółek" polują na ukryte skarby: wyszukują zajechane klasyczne samochody i zmieniają je w zgrabne, lśniące motoryzacyjne piękności. W programie emitowanym na Discovery Channel znalazła się polska perełka - Fiat 125p

W programie organizowany jest konkurs, którego zwycięzca otrzyma 5 tys. funtów na remont swojego samochodu. Dokonają go specjaliści z "Fanów czterech kółek". Wyłoniono już finałową piątkę. Teraz zwycięzcę wybiorą internauci. Mamy swojego faworyta. Nie znamy właściciela auta, nikt nas nie zachęcał do namowy do głosowania właśnie na ten samochód. Po prostu promujemy to, co polskie, a ponadto urzekła nas historia samochodu. Właściciel streszcza ją tak:

Długo zastanawiałem się, czy zgłosić naszego fiata do konkursu. Za namową rodziny i przyjaciół- zdecydowaliśmy wspólnie spróbować szczęścia :) w konkursie. Powody decyzji są dwa: 1. Konkurs jest w polskiej edycji, więc pomyślałem, że fajnie byłoby gdyby wybrano samochód produkcji polskiej. 2.Jest to samochód, który od początku " swoich narodzin" praktycznie był użytkowany przez jedną osobę prawie 40 lat, a w 2010 roku został przekazany z ojca na syna aby został w rodzinie- W TYM ROKU OBCHODZILIŚMY JEGO 41 URODZINY :) Jak na swoje lata jest w stanie dobrym, lecz drobny lifting jak każdemu by się przydał. Moi rodzice kupili go 24 marca 1971 roku. Długo czekali na ten specyficzny, wymarzony kolor. Tym samochodem jako dzieci zwiedziliśmy z rodzicami całą Polskę, Niemcy i oczywiście zaliczyliśmy wspaniałe wczasy w Bułgarii :) Ja i moje siostry oraz znajomi byliśmy wiezieni tym fiatem do ślubu, a i dziś znajomi mojego syna chętnie chcą korzystać z tej formy atrakcji :) Cóż... Nie wystarczy miejsca na opisanie wspomnień z nim związanych... Myślę, że kiedyś przekażę go mojemu synowi. Pozdrawiam wielbicieli tej marki i czytających tą historię :)

Zachęcamy gorąco do oddawania głosów na polską perełkę. Więcej informacji o konkursie i wszystkich samochodach walczących w finale o zwycięstwo znajdziecie TUTAJ .

ZOBACZ TAKŻE:

Kupuj póki nie jest zbyt drogo. Fiat 125p - ogłoszenia

Polskie prototypy z okresu PRL

40 lat Małego Fiata

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.