Golf GTI Cabriolet w całej okazałości

Ma 210 KM, do setki rozpędza się w nieco ponad 7 sekund i... strasznie w nim wieje. Ale o to właśnie chodzi. Do europejskich salonów wjedzie niebawem otwarta wersja Golfa GTI. O zbliżającej się premierze Volkswagen przypomina za pomocą nowej galerii zdjęć i oficjalnymi filmami z dziarskim kabrioletem w roli głównej

Golf GTI Edition 35 już w Polsce

Dlaczego watro dopłacić do zwykłego Golfa Cabrio? Powodów można znaleźć kilka. Przedni zderzak z dużym wlotem powietrza, tylny z dyfuzorem, w który wkomponowano dwie końcówki układu wydechowego, dobrze znany grill z czerwonymi pasami i charakterystyczne 17-calowe obręcze kół z lekkich stopów, żeby wymienić te najbardziej przyziemne.

>>> Ile kosztują używane Golfy GTI? <<<

Do tego oczywiście żwawy silnik (210 KM), dzięki któremu nowa odmiana jest najmocniejszą w historii modelu oraz oczywiście nieodzowne wykończenie wnętrza w kratę. Płócienny dach za przyciśnięciem guzika składa się w czasie zaledwie 9,5 sekundy, zostawiając do dyspozycji bagażnik o pojemności 250 litrów.

Auto powinno trafić do salonów na przełomie czerwca i lipca. Zanim do tego dojdzie, zapraszamy do galerii Golfa GTI w wersji cabrio oraz obejrzenia oficjalnych filmów z samochodem w roli głównej.

 
 

ZOBACZ TAKŻE:

Volkswagen Golf GTI Edition 35

Volkswagen Golf R Cabrio

Suzuki pozwało Volkswagena

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.