Chcę mieć takie biuro!

Ta oryginalna realizacja powstała w okolicach Poznania. Pewien miłośnik motoryzacji postanowił wybudować sobie wyjątkowy garaż... połączony z biurem

Porsche 959 | 25 lat przed swoim czasem

Precyzyjniej mówiąc to połączenie biura, garażu i warsztatu samochodowego. Poznańska pracownia Ultra Architects zaadaptowała istniejącą już halę i zrobiła z niej coś kompletnie nowatorskiego. "Według nas jest to ruch, dużo bardziej uzasadniony, i ekonomicznie, i ekologicznie" - mówi Marcin Kościuch, który wraz z Tomaszem Osięgłowskim prowadzi pracownię Ultra Architects. W ten sposób powstał garaż marzeń.

Patrząc na projekty z chęcią przyjechałbym sobie do biura fajnym klasykiem, którego kształty inspirowałby mnie przez cały dzień pracy. Wjazd dla gości oczywiście byłby wyłącznie tych z wyjątkowymi samochodami. Co ciekawe właściciel wyjątkowego garażu nie jest zawodowo związany z branżą motoryzacyjną. To po prostu pasjonat motoryzacji i szybkich, wyjątkowych samochodów, który oddaje się swojej pasji w każdej wolnej chwili. Wszystkie pomieszczenia biura przylegają do hali garażowej. Można tu nie tylko parkować. Dzięki zabudowanym podnośnikom, szafkom na narzędzia i systemem odprowadzania spalin można remontować czy np. odbudowywać klasyki.

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz co można zaparkować w garażu marzeń

Nowy Dodge Viper z silnikiem 8.7 l V10

Jak Zonda biła rekord? | Wideo