Tuning Show 2012. Już za tydzień!

Ponad sto najlepiej stuningowanych samochodów z Polski, Czech i Węgier, kultowe amerykańskie hot rody, muscle cary oraz customowe motocykle. Te oraz wiele innych atrakcji przygotowali organizatorzy ruszającej w przyszły weekend 10. edycji targów Tuning Show 2012 w Krakowie

Nowością w tym roku będą ekstremalne zawody Gymkhana, czyli niezwykle widowiskowe wyścigi ze sztucznymi przeszkodami, łączące drift i autocross. Dyscyplina ta wymaga od kierowców doskonałego refleksu oraz zręczności rajdowca. Czy w Krakowie narodzi się nowy Ken Block. Przekonamy się 12 i maja.

Oprócz gymkhany, goście będą mogli podziwiać także pokazy driftu w wykonaniu ekipy D1KRK, sztandarową tuningową bitwę północ-południe oraz - coś specjalnie dla miłośników potężnego car audio - zawody DbDrag Racing, Bass Race oraz DB Tuning Cup.

Jeszcze nigdy program Targów nie był tak bogaty jak podczas zbliżającego się jubileuszu. Tuning Show z każdą kolejną edycją zyskuje na znaczeniu w oczach fanów motoryzacji. Warto więc odwiedzić Kraków w połowie maja i zobaczyć w akcji prawdziwe, mechaniczne bestie, wyjątkowe, starannie wyselekcjonowane  samochody, wzbudzające zachwyt nie tylko najbardziej zagorzałych tuningowców - mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów

Do Krakowa przyjedzie też mnóstwo wyjątkowych aut, jak chociażby wielokrotnie nagradzany Mercedes CLK, który wygląda jakby przed chwilą wyjechał od jubilera, Porsche Cayenne z pneumatycznym zawieszeniem oraz Fiat Seicento z systemem audio o mocy 138 dB. A skoro o car audio mowa, każdy uczestnik krakowskiego Tuning  Show 2012 będzie mógł zgłębić tajniki profesjonalnych systemów nagłośnienia oraz przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom w zakresie elektroniki stosowanej w samochodach. W specjalnej strefie Car-Audio zostaną przeprowadzone szkolenia z zakresu instalacji tychże właśnie systemów.

Krakowskie targi, na przestrzeni ostatnich lat, stał się pozycją obowiązkową w kalendarzu fanów tuningu i miłośników motoryzacji w ogóle. Tegoroczna, dziesiąta już edycja Tuning Show rusza już w następną sobotę, 12 maja. Rezerwujcie czas!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.