Fiat Auto Poland wzywa do serwisów

Dodge Grand Caravan i Chryslery Town&Country (RT) wyprodukowane w 2008 roku w USA może dojść do awarii, w skutek której poduszki powietrzne mogą się samoczynnie otworzyć. W Polsce akcją serwisową objęto 282 samochody

Najgłośniejsze akcje serwisowe

Fiat Auto Poland poinformował, że w niektórych samochodach Dodge Grand Caravan i Chrysler Town&Country (RT) na moduł systemu monitorowania bezpieczeństwa pasażerów może przedostawać się woda przeciekająca poprzez pierścień uszczelniający odprowadzania wody z układu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji powietrza (HVAC). Woda znajdująca się w module systemu ORC może spowodować zaświecenie się lampki ostrzegawczej poduszki powietrznej i/lub niespodziewane otwarcie poduszki powietrznej bez ostrzeżenia.

Wszyscy klienci, którzy zakupili samochody objęte akcją naprawczą, są powiadamiani przez Autoryzowanych Partnerów indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu kontroli i ewentualnego dokonania naprawy.

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela Fiat Auto Poland S.A. (adres: ul. Komorowicka 79, 43-300 Bielsko-Biała; tel.: Zielona Linia - 00800 3428 0000).

Źródło: UOKiK

ZOBACZ TAKŻE:

Fiat Viaggio w całej okazałości

Fiat 500X - Crossover w drodze

Samochody - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.