Audi Q5 po faceliftingu | Galeria

Audi Q5 to dźwignia sprzedaży niemieckiej marki w USA i Chinach. I pozostaje nią od czterech lat, bo wyniki sprzedaży tego modelu są niezmiennie na wysokim poziomie. Mimo to, Niemcy postanowili dopasować wygląd swego SUV-a do reszty gamy modelowej. Facelifting nie ograniczył się do zmian wizualnych

Audi RS Q3 Concept - SUV z charakterem

Choć te widoczne są już na pierwszy rzut oka. Głównie za sprawą nowych reflektorów, między którymi usytuowano zmodyfikowany grill z pionowymi poprzeczkami. Zmianom uległ też kształt zderzaka. Z tyłu podobnie - nowe "wypełnienie" kloszy lamp i symbolicznie zmodyfikowany zderzak. To by było na tyle, jeśli chodzi o karoserię. Zajrzyjmy zatem do środka.

We wnętrzu na pierwszy ogień idzie kierownica, której kształt upodobniono do tych, które można spotkać w najnowszych produkcjach Audi. Po dłuższym obcowaniu z kokpitem odświeżonego Q5, kierowca dostrzeże zmiany w systemie multimedialnym. Ma być bardziej intuicyjny w obsłudze. Na tym nie koniec zmian.

W ofercie silnikowej popularny 2-litrowy diesel został wzmocniony ze 170 do 177 KM. Ponadto w gamie pojawi się wysokoprężny 3-litrowiec o mocy 313 KM. Poza Europą w miejsce 3-litrowego FSI wskoczy silnik TFSI o tej samej pojemności, ale mocy większej o dwa konie mechaniczne (272 KM).

Zapraszamy do galerii modelu: Audi Q5 po faceliftingu | Galeria .

Piotr Kozłowski

ZOBACZ TAKŻE:

Specjalne Audi A6 dla Chin

Fabryczni tunerzy | Audi S/RS

Audi Q5 - Ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA