Motor Show 2012 - jeszcze tylko kilka godzin

W Poznaniu wciąż jeszcze trwają targi motoryzacyjne. W kilku halach zgromadzono setki samochodów, motocykli, a nawet kamperów. Po pierwszym dniu organizatorzy spodziewają się co najmniej 60 tysięcy odwiedzających

Moto Show w Poznaniu odbywa się już trzeci raz. To wskrzeszenie Poznańskich Targów Motoryzacyjnych. Mieszkańcom Poznania impreza przypadła do gustu. Już w sobotę trudno było się poruszać pomiędzy stoiskami, ale ilość odwiedzających w niedzielę jest jeszcze większa.

Dla nas najciekawsza jest hala nr 5. To w niej zgromadzono niemal wszystkie stoiska z samochodami. Obecne są m.in. Volvo, Toyota, Mazda, Hyundai, Mercedes, Peugeot, Suzuki, Fiat, czy Ford. Są to samochody, które możemy często zobaczyć na naszych drogach. Ale to nie wszystko. Targi dają też możliwość zobaczenia na własne oczy aut, które są o wiele rzadsze. Jest Lotus, Ferrari przywiozło ze sobą cztery modele, Pachura Motosport wątpliwej urody Panamerę stuningowaną przez firmę Techart, Audi R8 Spyder made by ABT oraz Lamborghini Murcielago Roadster. Na naszym stoisku podziw i zachwyt budzi piękny pomarańczowy Chevrolet Camaro. Drugim autem na stoisku Moto.pl jest Cadillac Fleetwood Brougham z końca lat 60. Poza nim na możecie też zobaczyć z bliska najnowszego, olbrzymiego Mercedesa Actrosa. Miłośnicy klasycznych amerykańskich aut mogą też odwiedzić całkiem spore stoisko najeżone pięknymi starymi Fordami Mustang.

Zupełnie oddzielną halę wynajęła grupa VW. Można tam zobaczyć nowości koncernu z Wolfsburga, jak Volkswagen Up!, Skoda Citigo 5d, czy Audi A3. Atrakcje uzupełnia polska premiera zupełnie nowego Porsche Boxstera.

Oddzielną halę poświęcono miłośnikom jednośladów. Odwiedzający mogą zapoznać się i porównać ze sobą różne motocykle. Od Rometów i Junaków, poprzez KTM, BMW, Ducati po potężne i piękne Harleye. Zarówno fabryczne, jak i mocno tuningowane.

Marcin Lewandowski

Patron medialny:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.