Wrak Race, czyli jak wykończyć auto | Wideo

W niedzielę 1 kwietnia w Gdyni miał miejsce Wrak Race. Jest to impreza pod tytułem jak wykończyć auto i mieć z tego mnóstwo frajdy

Po raz pierwszy Wrak Race został zorganizowany w październiku 2011 roku. Na starcie stanęły 4 auta. Wyciągnięte ze złomowiska, ale na chodzie, zostały zmodyfikowane, by poradzić sobie z błotnistą terenową trasą. Miesiąc później do zmagań w drugim Wrak Race stanęło już 14 maszyn. Po zimowej przerwie 1 kwietnia w gdyńskim Kolibki Adventure Park wystartował Wrak Race 3. Na starcie zameldowało się 30 "timów".

Wrak Race 3

Zobacz wideo

Wrak Race 2

 

Wrak Race 1

 

Nagrody przyznawane są za kolejność na mecie (1, 2, 3 m-ce), najbardziej pechowemu kierowcy, najlepiej wystylizowanemu autu i najoryginalniej wystylizowanemu kierowcy.

Wymagania dotyczące aut, jadących w zawodach Wrak Race:

- Pojazd biorący udział w imprezie musi mieć powyżej 15-stu lat. - Samochód musi mieć napęd tylko na jedną oś. - Nadwozie pojazdu musi być zamknięte. - Samochód musi mieć całą przednią oraz lewą szybę. - Wszelkie elementy dekoracyjne muszą być na stałe przytwierdzone do karoserii. - Pojazd nie może mieć wzmocnionych zderzaków.

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Ciężarówki lecą w przepaść | Wideo

Nowa Skoda Fabia w 2014 roku

Mazda MX-5 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.