"Wiem, że masz duszę" | KONKURS

Dziś do wygrania elektroniczna wersja książki Clarksona "Wiem, że masz duszę". Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Zasady konkursu są proste. Dziś rozdamy pięć kodów dostępu do elektronicznego wydania książki. W czasie trwania konkursu każda osoba może wygrać maksymalnie jeden kod. Jak zdobyć nagrodę? Pięć pierwszych osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie, zgarną kod. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres redakcja@moto.pl. W tytule maila należy wpisać: "Konkurs - Jeremy Clarkson". Nieprawidłowo zatytułowane maile nie będą nagradzane.

Pytanie na dziś : W jakim mieście urodził się Jeremy Clarkson?

Z książki dowiecie się, czy maszyna może mieć duszę. Jeremy Clarkson twierdzi, że tak, ale najlepiej przekonajcie się sami! Wybierzcie się z nim w fascynującą podróż w czasie i przestrzeni, by poznać 21 wspaniałych maszyn, które są czymś więcej niż tylko zlepkiem blachy, plastiku, przekładni i przewodów. Barwne, porywające i niezwykle humorystyczne opowiadania Clarksona wyjaśnią wam, dlaczego - jego zdaniem - każda z opisywanych maszyn ma w sobie "to coś".

Książki, które można wygrać w konkursie są dostępne na iBookstore .

Redakcja Moto.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Stig zdjął kask

Top Gear - nowy trailer - WIDEO

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.