"Świat według Clarksona 2" | KONKURS

W poniedziałek rozdaliśmy pięć kodów do "Świata według Clarksona". Dziś do wygrania elektroniczna wersja drugiej części książki. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie

Zasady konkursu są proste. 7, 9 i 12 marca rozdamy po pięć kodów dostępu do książek. W czasie trwania konkursu każda osoba może wygrać maksymalnie jeden kod. Jak zdobyć nagrodę? W każdym dniu konkursu zadamy proste pytanie. Pięć pierwszych osób, które prawidłowo na nie odpowiedzą, zgarną kod. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres redakcja@moto.pl. W tytule maila należy wpisać: "Konkurs - Jeremy Clarkson". Nieprawidłowo zatytułowane maile nie będą nagradzane.

Pytanie na dziś : Jakie zwierzę znajduje się na okładce pierwszej części "Świata według Clarksona"?

W drugiej części bestsellerowego "Świata według Clarksona" ten przewrotny brytyjski dziennikarz i błyskotliwy obserwator rzeczywistości po raz kolejny przeciwstawia zdrowy rozsądek absurdom życia w nowoczesnym, poprawnym politycznie społeczeństwie. Clarkson opowiada o swoich problemach z telefonami komórkowymi oraz o nieustannej walce z inspektorami BHP i ekologami, zajmuje stanowisko w sprawie wymyślnych imion i tatuaży, i wyjaśnia, jak to się stało, że zrzucił bombę na Północną Karolinę.

Co wynikło ze spotkania Clarksona z Davidem Beckhamem? Który naród wydał na świat najwięcej wynalazców? Dlaczego nie warto być posiadaczem ekskluzywnej karty kredytowej? O tym wszystkim przeczytacie w absolutnie niepoprawnym, obrazoburczym, prześmiewczym i szokującym, ale przede wszystkim niesamowicie zabawnym "Świecie według Clarksona 2".

Wszystkie książki, które można wygrać w konkursie są dostępne na iBookstore .

Redakcja Moto.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Stig zdjął kask

Top Gear - nowy trailer - WIDEO

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.