Salon Genewa 2012 | Mercedes A-klasa

Z przodu, z tyłu, z boku i od środka. Na dzień przed oficjalną premierą do sieci wyciekła spora paczka oficjalnych zdjęć nowej A-klasy

Najważniejsze premiery Genewskie

Przedpremierowe wycieki zdjęć nowych modeli to nic szczególnego. Jedni producenci radzą sobie z nimi lepiej, niż inni. I chociaż Mercedes zazwyczaj po mistrzowsku strzeże swoich tajemnic, tym razem nie uchronił się przed wypływem oficjalnych obrazków.

Pierwszym zwiastunem przemiany A-klasy z "beznosego" microvana w typowego hatchbacka był futurystyczny prototyp , zaprezentowany w kwietniu ubiegłego roku. Przez niemal rok spekulowano jak bardzo produkcyjna wersja auta będzie przypominać model studyjny. Ostateczną odpowiedź poznaliśmy na początku lutego, kiedy to w sieci pojawił się filmik prezentujący auto całkowicie pozbawione kamuflażu . Dziś, na dzień przed oficjalną premierą, możemy ponownie przyjrzeć się nowej generacji A-klasy.

W internecie pojawiły się wyłącznie zdjęcia, wciąż zatem znamy niewiele szczegółów technicznych. Producent obiecuje jednak, że zbudowane na nowej platformie auto naszpikowane będzie najświeższymi zdobyczami niemieckiej technologii, a spasowaniem poszczególnych elementów kabiny oraz jakością użytych materiałów, najmniejszy z Mercedesów ma nie odbiegać od klasy C .

Wszystkie szczegóły poznamy już jutro, podczas oficjalnej premiery auta. Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć nowej A-klasy .

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy Mercedes SL "na żywo" | Wideo

Nadjeżdża ekologiczna Gelenda

Mercedes A-klasa - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.