"Świat według Clarksona" | Konkurs

Rozpoczynamy tydzień pełen konkursów, w którym rozdamy dwadzieścia elektronicznych wersji książek autorstwa Jeremy'ego Clarksona. Dzisiaj do zgarnięcia pięć kodów do "Świata według Clarksona"

Zasady konkursu są proste. 5, 7, 9 i 12 marca rozdamy po pięć kodów dostępu do książek. W czasie trwania konkursu każda osoba może wygrać maksymalnie jeden kod. Jak zdobyć nagrodę? W każdym dniu konkursu zadamy proste pytanie. Pięć pierwszych osób, które prawidłowo na nie odpowiedzą, zgarną kod. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres redakcja@moto.pl . W tytule maila należy wpisać: "Konkurs - Jeremy Clarkson". Nieprawidłowo zatytułowane maile nie będą nagradzane.

Pytanie na dziś : Z jakimi dziennikarzami Jeremy Clarkson prowadzi program "Top Gear"?

"Świat według Clarksona" to tryskająca błyskotliwym humorem książka, w -której jak zwykle niepoprawny Jeremy Clarkson podzieli się z Wami -swoim spojrzeniem na pełen absurdów świat i z charakterystyczną dla siebie ciętą ironią bezlitośnie obnaży bezsens wielu aspektów życia we współ-czesnej cywilizacji.

Ze Świata według Clarksona dowiecie się, jak działa psychika mężczyzny, dlaczego nie warto być milionerem i czy łatwo zapolować na lisa korzystając z -radzieckiego noktowizora. Clarkson wyjaśni, dlaczego nie powinniście się wstydzić rocka lat 70. i zniechęci do posiadania prywatnego -basenu. Zdradzi wam, czy lubi Niemców, Amerykanów i Unię Europejską oraz opowie, jak pod nieobecność żony opiekował się trójką swoich dzieci.

Wszystkie książki, które można wygrać w konkursie są dostępne na iBookstore .

Redakcja Moto.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Stig zdjął kask

Top Gear - nowy trailer - WIDEO

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.