Nowe logo Vipera

Viper to samochód którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Najbardziej szalony i niesamowity projekt Chryslera, w nowej, odsłonie wyjedzie na ulice już w tym roku

Głosuj na Samochód Roku Moto.pl 2011

Na temat nadchodzącej generacji wiadomo na razie niewiele. Specjaliści od public relations systematycznie ujawniają nowe informacje. Niedawno mogliśmy oglądać teaser pokazujący ogólny zarys samochodu, teraz możemy cieszyć oczy... odświeżonym emblematem.

Za jego wygląd odpowiedzialny jest  dwudziestokilkuletni projektant Chryslera Vince Galante. Nowe logo z przyczyn oczywistych prezentuje... żmiję. Tym razem jednak zobaczymy na nim gada przygotowanego do ataku, a nie jak dotychczas - samą głowę.

Nowe logo Vipera jest najbardziej szlachetnym, a jednocześnie złowrogim i pięknym emblematem jaki powstał do tej pory - przekonuje szef designu SRT

Podczas spotkania Viper Owners Invitational, nowe logo wybierali przedstawiciele kierownictwa firmy oraz obecni właściciele Viperów. Emblemat wymyślony przez Galante pokonał dziewiętnaście innych projektów. Otrzymał też oficjalną nazwę - "Stryker".

Michał Dek

ZOBACZ TAKŻE:

Dodge Viper powraca

Osiem Viperów na godzinę - galeria z fabryki

Dodge Viper - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.