Znamy ceny Fiata Freemonta AWD

Fiat podał oficjalne ceny Freemonta z napędem na cztery koła. Najtańsza odmiana vana AWD jest dostępna z 3.6-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 280 KM. Trzeba za nią zapłacić przynajmniej 125 990 zł. Fiat zdążył już jednak wprowadzić cennik promocyjny

Samochody z innej bajki | Fiat w Ameryce Południowej

Za tę cenę dostaniemy przestronnego vana w wersji Lounge z miejscem dla siedmiu osób, czujnikami parkowania, kamerą cofania, ESP, systemem ułatwiającym wjazd na wzniesienie, podgrzewanymi lusterkami, czujnikiem zmierzchu, trójstrefową klimatyzacją automatyczną, wielofunkcyjną kierownicą, nawigacją z ekranem dotykowym, skórzaną tapicerką i wieloma innymi gadżetami. Wspomniany cennik promocyjny objął również Freemonta 3.6 AWD. Dzięki rabatom na auta wyprodukowane w 2012 roku można go kupić za 121 900 zł.

"Włoski" van jest dostępny również z dieslem. MultiJet II o pojemności dwóch litrów rozwija 170 KM mocy. W uboższej wersji Urban można go nabyć za 133 900 zł (129 900 zł w promocji). W standardzie otrzymamy m.in.: czujniki parkowania, kamerę cofania, ESP, systemem ułatwiający wjazd na wzniesienie, podgrzewane lusterka, czujnik zmierzchu, trójstrefową klimatyzację automatyczną, wielofunkcyjną kierownicę i nawigację z ekranem dotykowym. Skórzana tapicerka wymaga dopłaty 5 tys. zł.

Dwulitrowy diesel dostępny jest również w wersji Lounge, za którą trzeba zapłacić 140 990 zł (136 990 zł w promocji).

Więcej na temat nowej odmiany "włoskiego" vana przeczytasz tutaj: Fiat Freemont AWD .

Piotr Kozłowski

ZOBACZ TAKŻE:

Fiat 500L na pierwszych oficjalnych zdjęciach

Abarth z wnętrznościami KTM-a

Samochody: ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA