Takich kabrioletów jeszcze nie widziałeś

Dziś w Muzeum Motoryzacji Automobilklubu Wielkopolski w Poznaniu rozpocznie się wystawa Kabriolety Świata. Na hasło "Moto" dziesięć pierwszych osób wchodzi za darmo. Będzie na co popatrzeć

Z wizytą w muzeum BMW

Wystawa odbędzie się w centrum Poznania, pod rondem Kaponiera. Drzwi Muzeum Motoryzacji Automobilklubu Wielkopolski będą otwarte dla zwiedzających od 2.II.2012 roku od godziny 18.00. Wtedy to odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy Kabriolety Świata. Wstęp jest płatny, ale od jutra do niedzieli na hasło "Moto" dziesięć pierwszych osób wchodzi za darmo!

Wystawa będzie czynna do końca lata. Ekspozycja jest zmienna, dlatego warto nie poprzestawać na jednej wizycie. W muzeum można będzie zobaczyć samochody, rowery i motocykle z siedmiu krajów (w sumie ponad trzydzieści pojazdów). Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, wśród których znajdzie się m.in. najstarszy samochód wystawy - Dodge z 1919 roku.

Oto ceny biletów i innych usług: - bilet normalny - 5 zł, - bilet ulgowy (dzieci, renciści, emeryci i studenci) - 4 zł, - bilet wycieczkowy (powyżej dziesięciu osób) - 3,50 zł, - przewodnik - 16 zł, - fotografowanie - 4zł.

Zapraszamy do galerii zdjęć samochodów, które będzie można zobaczyć na wystawie.

Piotr Kozłowski

ZOBACZ TAKŻE:

Muzeum Saaba na sprzedaż | Galeria

Z wizytą w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Białymstoku

Samochody: ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.