Sprzedaż aut | udostępniamy pełne dane

W ubiegłym roku Chrysler sprzedał tylko jednego Sebringa. Porsche 5 Boxsterów i aż 48 sztuk modelu 911. Chcesz sprawdzić jak poszło Maybachowi albo ile aut sprzedaje lider rynku - Skoda? Samar do poniedziałku udostępnia za darmo nowy moduł analityczny MotoTrendy

Statystyki zawierają nie tylko dokładne zestawienia sprzedaży i rejestracji wszystkich aut osobowych/dostawczych w Polsce (z podziałem na województwa), ale także trend sprzedaży ostatnich lat, obliczony na podstawie 12 miesięcy, potencjał rynku w poszczególnych wojewódzkiego i poziomu jego realizacji.  Wszystkie dane można przeglądać dla całego rynku lub wybranej marki.

Statystyki zawierają nie tylko dokładne zestawienia sprzedaży i rejestracji wszystkich aut osobowych/dostawczych w Polsce (z podziałem na województwa), ale także trend sprzedaży ostatnich lat, obliczony na podstawie 12 miesięcy, potencjał rynku w poszczególnych wojewódzkiego i poziomu jego realizacji. Wszystkie dane (link - http://www.samar.pl/__/1000/1000.t/7/MotoTrendy.html?locale=pl_PL ) można przeglądać dla całego rynku lub wybranej marki.

Sposób na odliczenie VAT? Bankowóz

Z poziomu marki ( katalog samochodów ) można sprawdzić:

- liczbę rejestracji samochodów wybranej marki z podziałem na samochody osobowe i ciężarowe, - strukturę rejestracji samochodów wybranej marki wg. typów nadwozia; - udział poszczególnych typów klientów zakupach aut wybranej marki.

Z poziomu modelu ( oferta producenta ) można sprawdzić: - liczbę zarejestrowanych wszystkich wersji danego modelu sprzedanych na polskim rynku; - trend sprzedaży modelu, - podział sprzedaży na wg. typu dzielnika z uwzględnieniem pojemności silnika; - udział w sprzedaży poszczególnych wersji nadwoziowych oraz - udział poszczególnych typów klienta.

>>> Zobacz jak na rynku radził sobie w 2011 lider rynku - Skoda <<<

A jeśli ktoś jest zdecydowany na zakup nowego auta może sprawdzić ile kosztowała jego poprzednia wersja, jak zmieniała się cena na przestrzeni miesięcy oraz sprawdzić historię polityki rabatowej producenta. Wiadomo, że z ich wysokości znany jest od lat Citroen .

SamarSamar fot. Samar

Oprac. Juliusz Szalek

ZOBACZ TAKŻE:

COTY 2012 | Została tylko siódemka

NACOTY - Amerykanie już wybrali

Samochody: ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.