Więcej zdjęć nowej Kii Cee'd

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia nowej generacji Kii Cee'd. Auto prezentuje się naprawdę dobrze. Coś nam podpowiada, że koreański bestseller jeszcze wzmocni swoją pozycję

Piękna jak... Kia Picanto

Pierwsze zdjęcie nowego kompaktu Kii mogliśmy podziwiać w środę. Dziś producent postanowił ujawnić dwa kolejne, jedno przedstawiające auto z boku i jedno eksponujące tylną część nadwozia.

Musimy przyznać, że nowy Cee'd bardzo pozytywnie nas zaskakuje. Ciekawie zaprojektowana bryła z zadziornym przodem i pulchnym "zadkiem" prezentuje się naprawdę nieźle. Obecny Cee'd stylistycznie był nieco toporny, nowy wydaje się "lżejszy" i bardziej... elegancki. Szyku dodają mu LED-owe światła do jazdy dziennej, chromowane ramki wokół okien i subtelne boczne przetłoczenia. Nie możemy się już doczekać pełnej galerii. Chętnie zajrzelibyśmy do wnętrza nowego modelu.

Nowa Kia Cee'd zadebiutuje podczas salonu samochodowego w Genewie. W polskich salonach, najnowsze wcielenie koreańskiego hitu powinno pojawić się na przełomie kwietnia i maja.

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Kia Optima od 82 900 zł

Piękna jak Kia Picanto

Kia Cee'd - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.