Range Rover Evoque od Project Kahn

Project Kahn - tuner, który nie daruje żadnemu Range Roverowi - wziął wreszcie na warsztat najnowszy model brytyjskiej firmy

Range Rover dla modnego szejka

I trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę miły dla oka. Z zewnątrz auto można rozpoznać między innymi dzięki dwukolorowemu nadwoziu. Dach, spojler nad tylną szybą oraz kilka niewielkich detali z przodu auta pokryto kontrastującym lakierem. W tym przypadku - pomarańczowym, ale Kahn daje w tej kwestii klientom zupełną dowolność. Kolejnym dodatkiem przygotowanym przez tunera są aluminiowe obręcze kół, dostępne są w rozmiarze od 20 do 22 cali. Mamy wrażenie, że zmiany te - chociaż subtelne - sprawiają, że auto prezentuje się bardziej... męsko.

Kahn zapewnia, że dopieścił również wnętrze nowego Range Rovera. Na stronie tunera nie znajdziemy jednak żadnych zdjęć na poparcie tej tezy. Firma zdradza tylko, że oprócz aluminiowych nakładek na pedały oraz nowej nawigacji, przygotowała całą paletę nowych materiałów, którymi - na życzenie klienta - może obszyć deskę rozdzielczą, konsolę centralną, fotele oraz boczki drzwi.

I jak Wam się podoba brytyjski modniś po przeróbkach? Zapraszamy do galerii Range Rovera Evoque od Kahna .

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Range Rover od 160 tys. zł

Range Rover Evoque w ruchu i od środka | WIDEO

Range Rover - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.