Insignia w wersji "przełajowej"?

Volkswagen ma Passata Alltrack, Audi model A4 z dopiskiem Allroad Quattro. Wieść niesie, że Opel przedstawi niebawem analogiczną, "przełajową" wersję modelu Insignia. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia auta

Volkswagen Passat Alltrack

Zdjęcia, które wyciekły od Irmschera (tunera Opla), przedstawiają rzekomo produkcyjną wersję Insigni Sports Tourer CrossFour. Jak zwykle w tego typu autach, mamy do czynienia z fabrycznym kombi wyposażonym w napęd na cztery koła, opakowanym dodatkowo w plastikowe "ochraniacze" nadkoli, progów i zderzaków. "Przełajowy" Opel ma być również wyposażony (opcjonalnie) w system regulacji wysokości zawieszenia. Auto będzie się wyróżniać nie tylko z zewnątrz. Styliści Opla skomponowali dla Insigni CrossFour specjalną wersję wykończenia kabiny, bazującą na odmianie Sport.

W Niemczech, ceny auta mają się zaczynać od 35 155 euro. Za tę kwotę klienci wyjadą Insignią Sports Tourer CrossFour wyposażoną w 160-konnego diesla z systemem Start/Stop i ręczną skrzynię biegów (dopłata do przekładni automatycznej wynosi 2 816 euro). Zwolennicy silników benzynowych, będą mogli wybrać Opla napędzanego turbodoładowanym 2.0 (także z systemem Start/Stop). Cena? 37 655 euro.

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Opel Insignia po zmianach

Opel Insignia 1.4 Turbo

Opel Insignia - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA