Chevrolety do serwisów

Chevrolet ogłosił akcję serwisową w Europie i USA. W Polsce objęto nią 46 samochodów. W sumie problemy dotyczą ponad 15 tys. egzemplarzy modelu Captiva

Chevrolet Captiva | Pierwsza jazda

Początkowo Chevrolet Poland poinformował, że w 46 polskich egzemplarzach amerykańskiego SUV-a może wystąpić problem nieszczelności w układzie paliwowym, który doprowadza do wycieku paliwa. Objawia się to zapachem benzyny lub oleju napędowego i problemami z uruchomieniem silnika. Oto lista numerów VIN objętych akcją serwisową egzemplarzy Captivy.

Do właścicieli potencjalnie zagrożonych usterką aut Chevrolet wysłał listy polecone z prośbą o stawienie się w serwisie. Naprawy zostaną wykonane nieodpłatnie. Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Chevrolet Poland (adres: Budynek Taurus, III p., ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa; tel. +48 22 606 16 00; Call center tel.: 22 606 17 28, e-mail: cac.chevrolet_pl@gm.com; www.chevrolet.pl).

W Stanach Zjednoczonych problem dotyczy 15 627 samochodów. Tyle aut może mieć problem z chłodzeniem silnika, co może doprowadzić nawet do pożaru. To nie pierwsza w ostatnim czasie akcja serwisowa Chevroleta. W modelu Volt wycieki z akumulatora również groziły pożarem.

Piotr Kozłowski

ZOBACZ TAKŻE:

Skody do serwisów

Chevrolet Captiva 2.0D LT | Za kierownicą

Samochody: Chevrolet Captiva - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA